0312 439 09 06 info@onursal.av.tr

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Onursal Hukuk Bürosu 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur. Hukuk büromuz çeşitli alanlara ilişkin ihtilaflarda şirketlere ve gerçek kişilere Türkiye’nin 81 ilinde ve tüm adliyelerde müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Hukuk büromuzun amacı, gerekli meslek etiği kuralları da gözetilerek ihtilafların sonuçlanmasına ilişkin pratik çözümler üretmek, dava stratejisi geliştirmek, davalara katılmak, uzlaşma ve arabulucu müzakerelerini yürütmek ve yargılama sürecinin tüm safhalarında yer almaktır.

NE DİYORLAR?

Onursal Hukuk Bürosu

Onursal Hukuk Bürosuna böyle bir konu üzerine desteğini esirgemediği ve yardımcı olduğu için çoook teşekkür ediyorum. O kadar iyi niyetle yaklaştı ki gerçekten bu zamana kadar gördüğüm duyduğum en iyi Avukatlık Ofisi diyebilirim. 

Demet Uzundal

Onursal Hukuk Bürosu

Bir dava için tesadüfen tanıştık işlerini her anlamda profesyonel olarak yapıyorlar kesinlikle tavsiye ederim size konuştuklarinin arkasındalar güvenilir ve dürüstler mahkemelik bir işiniz varsa kesinlikle doğru adres

Şakir Soyaklı

Onursal Hukuk Bürosu

Onursal Hukuk Bürosu gerçekten ilgi ve övgüyü haketiyor kendilerine özellikle de avukat Mustafa Uzunçakmak bey,e çok tşk ederim açmış olduğumuz dava sonucu yüzümüzü güldüren taraf olmuştur.  Teşekkürler Onursal hukuk bürosu..

Nikra Kaygın